Miś

25 listopada 2019 dzieci brały udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył mu przez cały dzień. Dzieci poznały „misiowych" bohaterów bajek, słuchały fragmentów przygód Kubusia Puchatka. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Bawiły się przy piosenkach, brały udział w konkursach, odgadywały zagadki. Ulubione pluszaki towarzyszyły im podczas zajęć, zabaw przez cały dzień.

Grupa I i II odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Świlczy. Spotkały się z ulubionym bohaterem bajek dla dzieci Pluszowym Misiem, odgadywały zagadki, słuchały bajki, śpiewały piosenki. Pozostałe grupy przedszkolne Miś odwiedził w salach. Spotkanie z prawdziwym Pluszowym Misiem sprawiło dzieciom ogromną radość miły gość opowiadał o sobie, żartował i zadawał dużo misiowych pytań. Wszystkie przedszkolaki chciały przytulić się do gościa. Następnie dzieci zaprosiły misia do tańca i wspólnej zabawy.

Tekst: Edyta Niemiec


Zapraszamy do galerii zdjęć ...