Wizyta Ks. Biskupa w Przedszkolu„Bądź pozdrowiony gościu nasz,
w radosne progi nasze wejdź,
my zapalimy zamiast lamp,
szczęśliwe ognie naszych serc.”

W dniu 28.10.2019 r. odwiedził nasze przedszkole Ks. Biskup Jan Wątroba. Delegacja dzieci z grupy IV powitała naszego gościa wierszami, w których dzieci poprosiły o błogosławieństwo.

Pani Dyrektor Przedszkola Danuta Rusin zaprezentowała zakres działań przedszkola, podejmowane przedsięwzięcia oraz osiągane sukcesy. Następnie zaprosiła na program artystyczny w wykonaniu dzieci.

Piosenka „Pozdrawiam Ciebie Matko” w wykonaniu gr V wzbudziła zachwyt Księdza Biskupa. Dzieci z grupy III zaśpiewały piosenkę  „Jezus o poranku”. Grupa IV przedstawiła piosenkę „Bądź pozdrowiony gościu nasz”, Ci co zaufali Panu. Wszyscy razem zaśpiewaliśmy pieśń „Życzymy, życzymy”. Na koniec odmówiliśmy modlitwę „Aniele Boży Stróżu Mój” i otrzymaliśmy błogosławieństwo od Księdza Biskupa. Ksiądz Biskup Jan Wątroba podziękował nauczycielom za ich trud włożony w pracę z dziećmi. To było bardzo miłe spotkanie i na pewno zostanie na długo w naszej pamięci. Wspólne śpiewanie piosenek o treści religijnej zintegrowało nas wszystkich: dorosłych i dzieci, osoby duchowne i świeckie wprowadzając nas w atmosferę ciepła i miłości.

„Pozdrawiam Ciebie Matko,
mistrzyni naszych dróg...”

Tekst: Bożena Baran

Zapraszamy do galerii zdjęć ...