Światowy Dzień UśmiechuW pierwszy piątek października przypada wyjątkowe święto – Światowy Dzień Uśmiechu.

Przedszkolaki  od samego rana rysowały, wyklejały symbol tego dnia - żółtą uśmiechniętą buźkę. Nie zabrakło gimnastyki buzi i języka, wspólnego rozśmieszania się oraz wielu innych aktywności, które kończyły się śmiechem.

Dzieci z grupy III przemierzały korytarze przedszkola  z przesłaniem „Mały czy duży niech zawsze pamięta, aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta”. W salach rozdawały emblematy uśmiechniętych buziek nauczycielom oraz pracownikom. Przedszkolaki swoim gestem pokazały, że uśmiech jest darem, którym możemy obdarować drugiego człowieka i nic nas to nie kosztuje. Nie tylko poprawia nam humor czy rozpędza wszystkie smutki, ale również sprawia, że wdychamy więcej powietrza przez co lepiej się czujemy.

Niech uśmiech gości na twarzach naszych dzieci, nauczycieli, a także rodziców.

Sławomira Demczak

Zapraszamy do galerii zdjęć ...